Приклад для наслідування: в об’єднаній громаді на Прикарпатті за два роки змінилося все

Поки на Закарпатті тільки освоюють створення об’єднаних територіальних громад, в Івано-Франківській області цим займаються навіть маленькі села розміром до 5 тисяч осіб. В чому саме користь від об’єднання територіальних одиниць, на своєму прикладі вирішила продемонструвати Брошнів-Осадська ОТГ.

Селище Брошнів-Осада два роки тому зі своїми сусідами — селами Кадобна і Креховичі вирішили об’єднати зусилля і створити об’єднану територіальну громаду для прискорення розвитку всіх трьох населених пунктів. І лише за два роки вони вже досягли неймовірних результатів. Розповідають, що одним з методів досягнення хороших результатів є активна комунікація з місцевими жителями.

І дійсно, за два роки значних змін зазнала майже вся інфраструктура: дорожнє покриття, ремонт лікарень і шкіл, домоглися встановлення очисної споруди на прилеглій мануфактурі, навіть почали будувати сміттєпереробний завод. І це вже не кажучи про незначні зміни, як-от ремонт підземного переходу, встановлення автобусних зупинок і сміттєвих баків.

Не забувають і про розвиток соціально-культурної інфраструктури. Будуть пам’ятники, музеї, активно проводять розважальні заходи. Провели комплексний ремонт будинку культури для проведення запланованих свят. Впроваджують і багато розваг для дітей.

Заступниця голови ОТГ Наталія Олексюк каже, що хоча й проведено багато робіт, але з проблемами чи перепонами під час реалізації не стикалися. Радить всім створювати ОТГ якнайшвидше. Головне – почати, а й зі створенням ОТГ, і з фінансуванням проектів держава допоможе.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × one =