В Ужгороді уже вдруге розпочалися «Чеські дні»

Міжнародний фестиваль «Чеські дні в Закарпатті» вже вдруге стартував в Ужгороді. Фестивальне містечко розгорнули на площі Народній.

Подбали про насичену програму, в рамках якої — презентації чеських компаній, які відкриті для співпраці із закарпатцями. Протягом трьох днів, з 6 по 8 вересня, буде можна зануритися у чеську атмосферу, познайомитися з культурою цієї країни, скуштувати національні смаколики, їжу та, звичайно, продегустувати відоме на весь світ чеське пиво.

Чеське пиво, чеська кухня та відоме у всьому світі чеське пиво – в Ужгороді вдруге стартував Міжнародний фестиваль «Чеські дні в Закарпатті». Фестивальне містечко розгорнули на площі Народній. Локацію обрали невипадково.

У рамках фесту демонстрували можливості чеського бізнесу — на підприємців чекають презентації чеських компаній, які відкриті для співпраці із закарпатцями.

Урочисте відкриття фестивалю відвідала чеська делегація. Чеські партнери приїхали не з пустими руками – вручили символічний ключ від карети швидкої допомоги, яку подарують обласній дитячій лікарні в Мукачеві.

Програма фесту насичена, чеського пива та смаколиків вистачить на всіх – запевняють продавці. Зануритися в чеську атмосферу та познайомитися з культурою Чехії можна буде протягом 3 днів – з 6 по 8 вересня.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =