Колядницький фестиваль «Вифлеємська зіронька» продовжився у Тячеві

На Тячівщині та Рахівщині триває дитячий колядницький фест «Вифлеємська зіронька – 2019». Вдев’яте захід відбувається з ініціативи та за підтримки депутата Верховної Ради України Василя Петьовки.

Запровадити фестиваль на Закарпатті, аби увіковічити традиції колядування наших предків і поєднати їх з іншими культурами, котрі так характерні краю, – ідея, що з’явилася рівно 9 років тому. Спершу це був конкурс, який два роки тому змінив свій формат і став фестивалем.

Колядували і в Тячеві, куди з’їхалося з десяток колективів із дитсадків та шкіл Тячівської долини.

Неймовірні перетворення відбувалися на сцені, адже кожен колядницький гурт ретельно готувався до свого виступу. Хтось з їх учасників вперше брав участь у фесті, а дехто вже тут традиційно – з року в рік. Звісно, не без допомоги дорослих – батьків, вихователів та вчителів.

Не колядками єдиними супроводжувалося Різдвяне співоче дійство, сценічні образи були втілені в театральних мініатюрах і танцювальних номерах.

Свято вийшло, як зазвичай, колоритним з різдвяним настроєм. Діти ж як на сцені, так за лаштунками кожним словом прославляли народження Ісуса Христа.

Охочих взяти участь у «Віфлеємській зіроньці» щороку вистачає. Цей рік не став винятком. Щодо цьогорічного фестивалю, то на Тячівщині ще попереду завершальний етап у селищах Дубове та Солотвино.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + one =