Рахівчани нарікають на слизькі вулиці та засніжені тротуари

Снігопади, ожеледь і морози в гірських районах Закарпаття далися взнаки. Вулиці перетворилися на озера, там, де сніг не встиг розтанути – суцільні катки. Люди нарікають на бездіяльність комунальних служб, мовляв, якби дорогу вчасно розчистили, всього цього вдалося б уникнути.

Засніжені тротуари, нерозчищені вулиці та ожеледиця. Закарпатці скаржаться: з початком зимового періоду пересування вулицями стало справжнім випробуванням. Люди кажуть: здається, комунальники забули про свої обов’язки.

Жителька Рахівського району пані Наталія каже, щодня забирає зі школи онучку, додому повертаються пішки, тож вже доброю традицією після цього для них стало сушіння взуття.

Не менше клопоту дорожні проблеми завдають й автомобілістам. Водії кажуть, вже звикли, що з таненням снігу починає танути й асфальт, на що працівники дорожньої служби також не поспішають звертати увагу.
За словами керівника КП Закарпатської обласної ради «Будкомплектторг» Івана Бирака, за стан доріг обласного значення відповідає облавтдодор, районними опікуються державні адміністрації, міськими – комунальні підприємства.

В Службі автодоріг Закарпаття запевняють – обласні дороги розчищають, проблем із роботою техніки не має. Роботи проводять по всій області, найінтенсивніше доводиться працювати в гірських районах та на перевалах.

Заступник начальника Служби автодоріг Закарпаття Роман Карпенко додає: в разі, якщо водії не задоволені якістю роботи підрядника, є можливість зателефонувати на гарячу лінію та поскаржитися. На всі заяви обіцяють оперативно реагувати.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 5 =