Леви і тигри – нові мешканці еко-парку на Міжгірщині

В еко-парку «Долина вовків», який минулого року відкрили на Міжгірщині, з’явились нові мешканці. Це олені, косулі, поні, віслюк та навіть тигри та леви.

Сірі степові, карпатські, чорні канадські та білі полярні. Ці вовки – перші мешканці еко-парку, що відкрили торік на Міжгірщині. Умови, в яких тварин тримали раніше, залишали бажати кращого. Деяких навіть довелось відгодовувати. Зараз вони набрали вагу та дуже добре себе почувають.
Влансик еко-парку розповідає, про тварин добре піклуються. А зовсім нещодавно тут з’явились нові мешканці.

Господарем на цій території вважає себе віслюк. Він залюбки фотографується з відвідувачами, а ще нахабно лізе в камеру, навіть коли інші дають коментарі.

А от олені трохи полохливі. До них підхід потрібен особливий. Та найбільшу увагу, мабуть, привертає вольєр з африканськими хижаками.

За словами працівників парку, левенята зовсім не агресивні. Ведуть себе точнісінько, як коти. Самця назвали Льова, а самку Лола. Працівників еко-парку впізнають та залюбки ідуть на руки. Та щойно зі своєї схованки виходять їх смугасті сусіди, працівники парку намагаються до клітки не заходити.

На людей особливої уваги дикі тварини не звертають, а от між собою граються залюбки. Якщо копитні їдять сіно, овес, моркву та яблука, то цим хижакам дають лише молоко та м’ясо, за шмат якого вони готові і посваритись. Туристи ж з дикими тваринами із задоволенням фотографуються.

Наразі еко-парк – єдине місце на Закарпатті, де можна побачити таку кількість диких тварин. І за досить короткий час він вже встиг стати ще однією родзникою Міжгірщини.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =