На Закарпатті перебуває віце-прем’єр Іванна Климпуш-Цинцадзе

З нагоди 80-ої річниці Карпатської України на Закарпатті перебуває віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Відзначення для пані віце-прем’єр міністра не чуже. Адже її діда свого часу радянська влада вважала зрадником. Він виступав за возз’єднання Карпатської України з Великою Україною. І щоб скомпрометувати його тоді, як і сьогодні, методи ті самі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе не оминула увагою і актуальні для регіону питання. Зокрема, ситуацію довкола освіти національних меншин. Вона зауважила, що Україна працює над відтермінуванням реалізації статті 7 закону «Про освіту» до 2023 року. Мовляв, потрібно більше часу для розробки методології та підготовки вчителів.

Також Іванна Климпуш-Цинцадзе торкнулася питання об’єднання церков. Першочергово вона висловила сподівання, що напади на священиків, які підтримують процес об’єднання, будуть розслідувані. При цьому, яке б рішення кожна громада не прийняла, держава захистить їх та підтримає.

Віце-прем’єр міністра вже відвідала кілька конференцій, присвячених Карпатській Україні. У планах – візит до 128 ОГШБ у Мукачеві.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − four =