Боздоський парк в Ужгороді готуються облагородити

У Боздоському парку квартально насаджені клени, каштани, ясени та деякі види лип. Та більшість дерев уражені шкідниками, грибком або плющем. Необрізані гілки можуть травмувати відвідувачів парку. Комунальники кажуть: не раз отримуали усні та письмові скарги від містян. Нині ж обстежують місцевіть, щоб приступити до роботи. Біологи запевняють: єдиний можливий вихід – обрізка дерев.

До того ж парк захаращений сміттям: поліетиленові пакети, пляшки та навіть ножі – просто під ногами. Відвідувачі кажуть: парк давно пора облагородити.

На утримання Боздоського парку щороку йде близько 200 тисяч гривень, при цьому коштів не вистачає. Обрізка одного дерева коштує 2 тисячі гривень. А щодо сміття вже півроку йдуть перемовини з ОСББ прилеглих територій, але компромісу поки немає в питанні розміщення сміттєвих контейнерів. Через несанкціоноване викидання відходів у цій місцевості 10 із 40 ОСББ уже оштрафовані.

Площі тільки зелених зон парку – 50 гектарів. Тут щороку проводять тематичні фестивалі, а інколи й спортивні змагання. Це улюблене місце для матусь із дітками і загалом для відпочинку. Тож варто сподіватися, Боздоський парк зможуть очистити від непотребу та зберегти його красу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − five =