В Мукачеві судять підозрюваного у вбивстві 19-річного хлопця

Суди у справі вбивства 19-річного Володимира Вереша у с. Горонда тривають. Крім розгляду справи умисного вбивства, проводяться засідання і за фактом хуліганства.

Вже більше року Маріанна Вереш добивається того, щоб винні у вбивстві її 19-річного сина Володимира були покарані. Її син заступився за друга, у результаті чого загинув сам. На лаві підсудних Василь Шпеник – саме його наразі підозрюють у позбавленні життя Володимира. 13 березня у залі Мукачівського міськрайонного суду продовжили допитувати свідків. Також під час засідання допитали і обвинуваченого у вчиненні злочину.

Підозрюваний каже, що хто наносив удари вбитому юнаку – не бачив, і свою причетність не визнає. У ході попередніх засідань також допитували свідків, які, до слова, виклики суду ігнорували.

Сторона захисту підозрюваного подала до суду декілька клопотань: просять дати дозвіл допитати підозрюваного на поліграфі, отримати доступ до телефонних дзвінків та провести судово-медичну експертизу.

Паралельно у цій трагічній справі тривають судові засідання, але із іншою кваліфікацією – Олегу Верешу інкримінують хуліганство.

Родина загиблого сподівається на справедливе розслідування та покарання для винних.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × two =