Будинок дитини у Сваляві вдруге отримав гуманітарну допомогу від Угорщини

Вже вдруге гуманітарну допомогу отримав обласний Будинок дитини у м. Свалява. У рамках проекту, профінансованого Міністерством зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, збудували навіс для твердого палива та закупили меблі. Наприкінці минулого року,заклад отримав мікроавтобус. Пподальшу співпрацю і підтримку вихованців дитбудинку обговорили на прес-конференції.

Навіс для твердого палива збудували на подвір’ї обласного Будинку дитини у м. Свалява за угорські кошти. Проект, профінансований Міністерством зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, презентували урочисто – перерізали стрічки генеральний консул Угорщини у м. Ужгород та головний лікар закладу.

120 офісних стільців, 50 дитячих стільчиків, 15 офісних столів та 20 пеленальних комодів – таку гуманітарну допомогу отримав дитячий будинок на залишок коштів від будівництва навісу. Долучився до реалізації проекту і благодійний фонд.

Понад сотня дітлахів до 4 років наразі виховується у дитячому будинку і потребує особливої уваги та підтримки. Слова подяки за підтримку дитячого будинку лунали від представників обласної, районної та міської вали, проте найбільше вдячний за такі подарунки – колектив закладу. Усім хто долучився до реалізації проекту урочисто вручили подяки.

Це вже другий проект реалізований за підтримки угорської сторони. Наприкінці минулого року згідно з підписаною 28 листопада 2018 р. заяви про наміри Міністерство зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини в особі Генерального консульства Угорщини у м. Ужгород із залученням Благодійного фонду ТУКЗ – KMKSZ придбали для безпечного перевезення дітей мікроавтобус Volkswagen T6. Наступний крок – участь у фінансуванні заміни даху дитбудинку.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =