Міжнародний танцювальний фестиваль «Хуст – Еліт – 2019» зібрав 1200 учасників

У Хусті відбулося справжнє свято краси та грації – Міжнародний танцювальний фестиваль «Хуст – Еліт – 2019». 1200 учасників з різних куточків України, яких оцінювала міжнародна суддівська колегія, демонстрували на паркеті свою підготовку, майстерність та харизму.

«Хуст – Еліт» – щорічне свято краси, грації та танцю, стартувало 15 років тому і наразі має статус міжнародного фестивалю. Нині 1200 учасників з різних куточків України, демонструють свою майстерність зі спортивного танцю, а їх оцінює міжнародна суддівська колегія. Традиційні змагання цього року зібрали, дійсно, рекордну кількість танцюристів від малого до великого – від 3-х років і до 50-ти плюс.

Виступи дебютантів відкрили програму фесту, а початківці її продовжили. Справилися діти із покладеним на них завданням на всі 100, переконані судді.
Досвідчені ж «сеньйори» виступили у вечірньому відділенні і закривали змагання, до прикладу_ аргентинським танго та сальсою. Власне, на святі танцю мали місце десятки категорій і кожного учасника після виступу нагороджували за участь, таким чином заохочували до перемог. Без новинок також не обійшлося, каже організатор.

Крім того, цього року ввели в практику і виступи в дуеті, запозичені із-за кордону, де танцюристки вдвох _синхронно танцювали самбу, ча-ча-ча чи джайв. Також змагалися на фесті і з сучасного танцю як сольно, так й командно, у різних вікових категоріях, із різною підготовкою.
Тож, на паркеті зустрілися ті, хто гармонійно поєднує мистецтво та спорт, духовний та фізичний розвиток, власні таланти та вміння, професійність і задоволення.

Аби вдосконалюватися, прогресувати, розвиватися і крокувати вперед до успіху мотивованим – просто необхідно конкурувати та змагатися, вважають тренери.

Змагання у Хусті відбулися за сприяння міської влади та підтримки народного депутата України Валерія Лунченка, а також не без допомоги численних партнерів. Так, об’єднавши зусилля, організатори разом із учасниками створили грандіозне шоу танцю у місті над Тисою, яке матиме продовження і ставатиме ще більш масштабнішим.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × one =