Фінал конкурсу «Країна професій ПрофіКемп» провели в Мукачеві

У Мукачеві відбувся фінальний етап конкурсу «Країна професій ПрофіКемп». У проекті взяли участь команди Перечинщини, Свалявщини, Рахівщини та м. Мукачева. Це учні 9-10 класів загальноосвітніх шкіл, команди яких до фіналу підготували презентації туристичних принад своїх районів.

Кожна команда на заході презентувала туристичні принади своїх районів. До фіналу профорієнтаційного проекту школярі старанно готувалися: протягом року досліджували маловідомі факти рідного краю, знайомились з видатними особистостями Закарпаття, розробляли туристичні маршрути та навіть створювали піар-стратегії для розвитку туристичній галузі.

Куратори проекту кажуть, захід створений для підвищення професійного інтересу молоді до кар’єри в туристично-рекреаційній сфері. Крім Закарпатської, до участі залучені також команди із Херсонської, Львівської та Рівненської областей.

Фахівці центру зайнятості впевнені кажуть, метою проекту є формування відповідального ставлення молоді до планування своєї професійної кар’єри та розширення знань про безмежний світ професій, адже саме вибір професії є одним із найважливіших рішень у житті людини.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − five =