Голови закарпатських РДА не впоралися з будівництвом шкільних вбиралень

Голови районних державних адміністрацій відверто саботували роботу? Про це красномовно говорять цифри, про які нам стало відомо з достовірних джерел.

Наразі на рахунках в області лежить 320 мільйонів на будівництво амбулаторій. Освоєння – нульове. Місцеві голови РДА не освоїли і 49 мільйонів, для будівництва внутрішніх вбиралень у школах. Ці гроші не змогли використати за призначенням за півтора року.

Нагадаємо: Закарпатська область по будівництву вбиралень – остання в Україні. Про це відкрито заявляла і міністр освіти Лілія Гриневич. Виходить, що старі голови райдержадміністрацій просто саботували роботу? Висновок напрошується один: потрібно якнайшвидше ліквідовувати райдержадміністрації та створювати об’єднані громади. Яскравий приклад – Тячівська та Вільховецька ОТГ, які за рівнем інфраструктури та розвитку не поступаються європейським містечкам. Ну а чим займаються зараз старі голови РДА? Все правильно: кожен підтримує потрібного для себе кандидата на виборах до Верховної Ради. Чи не тому, щоб потім було кому замовити за них слово? Адже час їхнього перебування на посадах минає, а незроблені справи говорять самі за себе.

Але є надія, що нові голови райдержадміністрацій освоять кошти ще цього року, а новий губернатор допоможе їм в цьому.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =