В Ужгороді визначають найкращих рятувальників Закарпаття

Змагання рятувальників стартували в Ужгороді 6 червня на території аварійно-рятувального загону спецпризначення. Особовий склад підрозділів 16 команд з усіх районів Закарпаття боролися за звання «Кращий пожежний-рятувальник»

області за міжнародним форматом Firefighter combat challenge. У результаті заходу, який організували вже вдруге, оберуть команду, що представлятиме край на Всеукраїнських змаганнях.

Дух змагання, адреналін та спортивний азарт переповнюють рятувальтників! – це представники частин ДСНС зі всіх районів Закарпаття змагаються за звання «Кращий пожежний-рятувальник» області. Захід вже другий рік поспіль проводять на подвір’ї аварійно-рятувального загону спецпризначення в Ужгороді.

Індивідуальні та командні – у двох видах програми за міжнародним форматом Firefighter combat challenge змагалися ДСНС-ники. По 4 рятувальники з кожної частини змагалися у особистому забігу на швидкість. Середній час для орієнтиру 2 хвилини.

Естафета – для 16 команд – з 15 районів краю та збірної управління ДСНС України у Закарпатській області. Всі учасники отримають грамоти, найкращий пожежний-рятувальник крім звання та медалі, а краща команда крім кубку, отримають грошові винагороди. За результатами змагань сформують команду, що представлятиме Закарпаття на Всеукраїнських змаганнях.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 5 =