Тринадцять закарпатських мільйонерів уже задекларували доходи

Трохи більше тисячі закарпатців вже задекларували свої доходи, отримані у 2018 році. Про це розповів начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Закарпатській області Михайло Попович.

Кампанія декларування доходів, отриманих за минулий рік, стартувала 1 січня і триватиме до 1 травня. Обов’язково подати декларацію повинні особи, які отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, від осіб, які не є податковими агентами, у вигляді: доходів від операцій з продажу об’єктів рухомого або нерухомого майна; доходів від надання майна в лізинг, оренду, житловий найм.

Заповнити і подати декларацію можна в податковій інспекції за місцем реєстрації. Зробити це можна особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення або засобами електронного зв’язку в електронній формі. Минулого року на Закарпатті свої доходи задекларували близько 7,5 тисяч платників. На сьогодні 13 з 70 закарпатських мільйонерів вже подали декларації.

Окрім 70-ти громадян, на Закарпатті є і 22 мільйонери серед підприємців, що перебувають на загальній системі оподаткування. Та далеко не усі платники вчасно здають свої декларації про доходи. А от пересічні ужгородці кажуть, декларувати їм нічого.

Варто додати, кожен платник податків має право на податкову знижку, іншими словами – людина може компенсувати певну частину коштів від держави на іпотеку або ж навчання або страхування. Однак для отримання податкової знижки необхідно подати податкову декларацію до 31 грудня.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =