Хустська райрада затвердила зміни до бюджету і низки програм

Зміни до районного бюджету на 2019 рік та низки програм затвердили на черговому засіданні сесії Хустської райради.

Загалом майже 30 питань розглянули депутати 27-го лютого на 13-й сесії і по всім прийняли відповідні рішення. Питання про дострокове припинення повноважень нині діючого голови ради Юрія Іванча і поновлення на роботі колишнього – Олександра Пацкана обранці вкотре не включили до порядку денного.

На другому в цьому році сесійному засіданні депутати розглянули загалом близько 30-ти питань, по яким прийняли відповідні рішення. А от питання про дострокове припинення повноважень нині діючого голови ради Юрія Іванча і поновлення на роботі колишнього – Олександра Пацкана залишили поза увагою. Власне, більшістю голосів обранці не включили це питання до порядку денного, хоча така ініціатива була винесена на розгляд засідання. Тож позиція депутатів незмінна і саме вони, голосуючи, вирішують: кому очолювати раду.

Насамперед розглядали депутатські запити та звернення. Далі мова про йшла про бюджет, в тому числі і зміни до нього на рік поточний. Зміни відтак торкнулися і низки районних програм, наголосили очільники району.

Зрештою сесія пройшла доволі оперативно та конструктивно, практично без обговорень. Адже всі питання попередньо розглядалися на відповідних депутатських комісіях та президіях, де в принципі й були присутні дебати з тих чи інших питань.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =