Благодійний бал на підтримку Вільшанського інтернату відбудеться в Ужгороді

Четвертий благодійний бал відбудеться 31 травня в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації. Кульмінацією балу стане благодійний аукціон, під час якого розіграють художні вироби, виготовлені власноруч вихованцями Вільшанського дитячого будинку-інтернату. Як і в попередні роки, виручені кошти спрямують на потреби закладу, де нині мешкає біля двох сотень дітей з особливими потребами.

Вже 4 рік поспіль проходить благодійний бал-аукціон, на якому вихованці Вільшанського будинку-інтернату презентуватимуть свої власні вироби. Виготовляють їх вони у спеціальних творчих майстернях.

Тогорічний аукціон допоміг зібрати більше 170 тисяч гривень. На ці кошти придбали усе необхідне для будинку та відкрили ще одну майстерню. Щоб вихователі у закладі могли навчати діток у цій майстерні, вони проходять спеціальне навчання під наглядом фахівця.

Вихованець закладу Золтан також щороку виставляє свої вироби на аукціон. Цей юнак виготовляє сумки, капці, одяг та різні сувеніри із вовни. Робота клопітка та потребує зосередженості і часу.

Цього року буде представлено понад 20 виробів, які виставлять на аукціон. Свої вироби представить і Едіта, дівчина, яка понад усе любить вишивати з бісеру.

2 рази на рік у заклад приїжджають фахівці із Швейцарії, які працюють з дітками за власними методиками. Цього року вони привезли обладнання для оновленої ткацької майстерні.

Кошти, які виручать на аукціоні, цього року планують витратити на впровадження підтриманого проживання.

Бал, кульмінацією якого стане благодійний аукціон, відбудеться 31 травня в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × one =