В Мукачеві керівники комунальних підприємств звітували на засіданні виконкому

Говорили про соціально-економічний розвиток міста та про виконання бюджету. В Мукачеві провели чергове засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Також на зібранні про свою діяльність прозвітувала низка комунальних підприємств міста.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за III квартал 2018 року, згідно зі статистичними даними, склала 8 527 грн., а от середня пенсія у мукачівців на перше січня становила 2185 грн. Про це розповіла начальник відділу економіки Маріанна Дерев’яник. Також підбила підсумки виконання програми економічного та соціального розвитку Мукачева.

Матеріальну допомогу отримали майже 4800 мукачівців на суму 14 млн. 800 тис. грн., в тому числі це допомога на дороговартісне лікування.

Говорили на засіданні і про виконання міського бюджету.

Рішення, які прийняли на виконкомі, стосувались і приватизації квартир, закріплення території обслуговування за закладами освіти, демонтажу об’єктів зовнішньої реклами та надання дозволів на її розміщення. Після розгляду усіх питаньпрозвітували керівники ряду комунальних підприємств міста.

Окрім ММКП «Чисте місто», відзвітували такі комунальні підприємства як «Центр контролю за тваринами», «Міжнародний аеропорт Мукачево», «Туристично-інформаційний центр», «Міська друкарня», «Мукачівський кар’єр», «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки».

Вже на сесії Мукачівської міської ради депутати розглянуть низку не менш важливих питань для міста.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 7 =