Житель смт. Чинадієво потребує термінової допомоги!

Іван Софілканич із селища Чинадієво все життя працював шофером, годинами сидів за кермом, один виїжджав у далекі поїздки, хвилюватися було нічого, адже на здоров’я ніколи не скаржився. Близько року тому, під час безтурботної сімейної прогулянки чоловіку стало зле. Одразу звернувся до лікаря, почув страшний діагноз – ниркова недостатність.

Відтоді у п. Івана почалася боротьба за нормальне життя з хворобою. Постійні обстеження, дороговартісні медикаменти, дієти – здається вже стали нормою. Та нажаль і це ситуації не виправить. Чоловік потребує пересадки нирки. Йому готові допомогти українські лікарі, проте, сума – триста тисяч гривень для проведення самої операції, й ще триста на реабілітацію, надто велика для родини.

Рідний брат п. Івана Василь Софілканич він повинен стати донором нирки.

В будь-якому разі пересадка потрібна терміново. Адже, останні результати аналізів чоловіка показали, стан здоров’я критичний. Нажаль, ні зарплати родини, ні фінансової допомоги близьких та родичів не вистачить, щоб оплатити операцію. П. Василь сподівається, що небайдужі люди таки знайдуться і допоможуть врятувати йому життя. Реквізити рахунку та номер мобільного телефону отримувача тут:

Рахунок отримувача: № 29245077000002

Банк отримувача: ПАТ «Комінвестбанк»

МФО 312248 КОД ОКПО 19355562

Мобільний телефон: +38 095 158 52 24

Софілканич Іван Іванович

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + fifteen =