Результати пленеру в Ужанському нац.парку

Вже не перший рік, в осінню пору року Закарпаття стає плацдармом для робіт художників з усієї країни. Це рік не став винятком. Впродовж останнього тижня, на території Ужанського національного природного парку, в околицях села Стужиця, дванадцять художників з усієї України намагались передати мальовничу природу на полотні.

Як розповідають організатори, цього року пленер митців отримав назву “Ужанські мотиви. Смарагдові барви Стужиці”. Місце було обрано не випадково, оскільки куратор заходу вже декілька останніх років намагається активно передавати життя, побут та навколишню природу лемківщини.

Готові роботи митці представили в атріумі Закарпатської облдержадміністрації. Загалом картин 27, і як розповідають організатори, до кінця тижня із присутніх робіт буде обрана найкраща, автор якої отримає несподіваний приз.

В майбутньому, роботи планують також представити й в інших містах Закарпаття. Загалом же, художники перебуватимуть в Ужанському національному природному парку до 30 вересня, тож робіт буде значно більше, зазначають куратори заходу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + 16 =