М-студіо

Програма “ЧАС”. Hовини Закарпаття за 16 жовтня 2017 року

Новини Закарпаття за 16 жовтня 2017 року. Програма “ЧАС” – підсумковий випуск новин Закарпаття за день на телеканалі “М-Студіо”.

Захоплення Будинку профспілок

Не зважаючи на неодноразові зазіхання місцевої влади на будівлю обласної ради профспілок у попередні роки, структурі вдавалось відстоювати свою позицію та право на майно.

День захисника України

Автомати, міни, БТРи та інша військова атрибутика з’явилася в центрі Ужгорода. До Дня Захисника України та українського козацтва свої бойові знаряддя показували всі силові структури.

Пам’ятний знак

Зі слів одного з меценатів ідея створення пам’ятника з’явилася ще у 2015 році на першу річницю початку Революції Гідності. Тоді вибрали місце – перед районною адміністрацією

Ясіня – 520 років

Цьогоріч вже вп’яте на святі готували Довбушеву юшку .Як ділилися експерти – це суп,в який можна поставити все,що знайшли в лісі-від м’яса впольованої тварини до ягід.

Ужгород в об’єктиві

Після презентації по одному з них отримують і самі автори. Всього тираж фотоальбому нараховує 500-от примірників. Основна ціль фотоальбому – показати сучасний Ужгород.

Підсумкова програма «7 днів» за тиждень 09 – 15 жовтня 2017 р.

Новини Закарпаття Підсумкова програма «7 днів» 09-15 жовтня 2017 р. День захисників. Вшанування героїв. Дороге життя. Ціни на харчі. Сирітська доля.

Продукти здорожчали

Споживчі ціни в Україні у вересні зросли на 2%, в річному вимірі інфляція підскочила до 16,5%.Про це повідомила Державна служба статистики України.

Обмануті найріднішими

В попередніх випусках ми розповідали про те, як діти-сироти залишаються обманути тими через нечених ділків, які , знаючи про те, що їх практично нікому захистити

Нерозв’язаний конфлікт

Ромські родини змушені втікати з домівок. Жителі Королева самотужки зі своїми проблемами впоратися не можуть. Постійні погрози, грабежі та навіть побиття.