М-студіо

Програма “ЧАС”. Hовини Закарпаття за 25 квітня 2017 року

Новини Закарпаття за 25 квітня 2017 року. Програма “ЧАС” – підсумковий випуск новин Закарпаття за день на телеканалі “М-Студіо”.

Делегація ЄС в Ужгороді

Триденна місія делегації Представництва Європейського Союзу в Україні розпочалась з Ужгорода. Іноземні дипломати зустрілись із представниками влади.

Ціна газу під питанням

Як пояснюють у газопостачальній компанії ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ, згідно з постановою Кабінету міністрів від 22 березня, з 1 квітня для населення газ отримав ціну

Газові мережі – у власність громади

В одному із закарпатських сіл газову мережу взяли на свій баланс. Наразі вирішують – чи створювати комунальну службу на базі Берегівського району.

Створюють Водоканал

У Тячеві створюють водоканал. Раніше усі об’єкти, які надавали послуги водопостачання та водовідведення перебували на балансі Тячівської райради.

Аварійний міст у Мукачеві

Рік тому телеканал М-студіо вже висвітлював проблему аварійного мосту у Мукачеві, що веде до ринку ГІД. Тоді до нашої редакції звернулися місцеві жителі

Пільги для чорнобильців

З1 рік минув з часу чорнобильської катастрофи. Сьогодні майже 4 тисячі громадян, які проживають в області мають статус постраждалих внаслідок катастрофи.

Доступні ліки на Закарпатті

Вже майже другий тиждень Закарпатці, хворі на серцеві недуги, діабет та астму користуються програмою доступні ліки. Ужгородські лікарі сімейної медицини

Виставка 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади

У Мукачівській  128-ій  бригади відкрили виставку, присвячену трагічній і болючій сторінці нашого  сьогодення. Прослідкувати географію військових операцій за весь період війни

Програма “Духовне джерело”, ефір від 24 квітня 2017 року.

Програма “Духовне джерело” від 24 квітня 2017 року. Тема цього випуску – “Освячення будинків – мета та зміст”. До вас говорить о. Олександр Монич, Голова інформаційного братства, та о. Вадим Гайдиш, настоятель Свято-Вознесенського храму.