М-студіо

Програма “Духовне джерело”. Тема: “Гріховні страсті: Гнів”.

У новому випуску програми “Духовне джерело” тема розмови: “Гріховні страсті: Гнів”. Ведучий о. Ігор Куцкір, настоятель громади села Лавки та гість програми о. Тихон (Лютянський), духівник Мукачівського Свято-Миколаївського жіночого монастиря.

Програма “Духовне джерело”. Тема: “Небезпека теоретичного християнства”. Випуск за 08.11.2020

У новому випуску програми “Духовне джерело” тема розмови: “Небезпека теоретичного християнства”. Ведучий о. Серафим Гичка, настоятель Свято-Пантелеймонівського храму смт. Великий Березний та гість програми о. Георгій Гецко, настоятель Свято-Ільїнської громади с. Буківцево

Програма “Духовне джерело”. Тема: “Срібролюбіє”

У новому випуску програми “Духовне джерело” тема розмови: “Срібролюбіє”. Ведучий о. Ігор Куцкір, Настоятель громади с. Лавки та гість програми о. Тихон (Лютянський), духівник Мукачівського Свято-Миколаївського жіночого монастиря.

Програма “Духовне джерело”. Тема: “Свобода в християнстві”

У новому випуску програми “Духовне джерело” тема розмови: “Свобода в християнстві”. Ведучий о. Роман Колєрніков, Настоятель храму на честь Всіх Святих м. Свалява та гість програми о. Іларій (Гаврилець), Намісник Красногірського чоловічого монастиря на честь Всіх Святих.

Спецрепортаж. Електорат. Вибори по-мукачівськи. Частина 6

Тиск на бюджетників, кримінальні справи та порушення закону заради “бажаного” результату. Чому  бюджетників перетворюють на електорат?

Спецрепортаж. Де інвестиції? Бізнес по-мукачівськи. Частина 5

Протягом останньої каденції  у Мукачеві скоротили кількість підприємств, не відкрився жоден великий завод чи підприємство. Як тут сприяють інвесторам та приватним підприємцям?

Спецрепортаж. Безпека містян. Частина 4

Стрілянина, підпали, наркотики. Хто може сказати: у Мукачеві безпечно? Чому тут нема співпраці з поліцією? Хто винен? Коли жителі Мукачева скажуть: ми живемо у спокіному місті?

Спецрепортаж. Благоустрій міста. Частина 3

Благоустрій по – мукачівськи. Чи може бути, що у 21 столітті чверть міста без каналізації? Чому активно роботи проводять лиш перед виборами, а  жителі роками терпіли незручності? Чи раціонально використовують у цьому напрямку кошти платників податків? Коли мукачівці матимуть обіцяне?

Спецрепортаж. Медичина по-мукачівськи. Частина 2

Чому звільняють лікарів? Чому медики – засіб впливу на електорат? Чому лікарі стали заручниками політики? Десятки чому та передвиборчі обіцянки чинної влади. Питання без відповіді.

Спецрепортаж. Медицина по-мукачівськи. Частина 1

 Чому у європеському місті, яке називає себе №1 медицина далека від гучих гасел? Чи є стратегія розвитку? Про медицину, яка потребує лікування – у частині 1 “Медицини по-мукачівськи”