Закарпатці ще три тижні могтимуть уникнути покарання за пошкоджені електролічильники

У поліції – добровільна здача зброї, а в обленерго – облікових пристроїв. Так, якщо споживач добровільно повідомить про проблеми з обліком електричної енергії, то звільняється від відповідальності!

Повідомиш про проблеми з обліком електрики чи то підключення пристроїв, з допомогою яких крадуть електрику – покарання не буде. Мало того, ситуацію вирішать працівники обленерго. Головне – встигнути до 20 жовтня.

Працівники ПАТ «Закарпаттяобленерго» нагадують, крадіжка електроенергії – явище масове та заборонене. Магніти чи випромінювачі різного типу, пошкоджені лічильники – це порушення, за яке передбачені суттєві штрафи. Крім того, такі пристрої згубно впливають на здоров’я.

Протягом перших днів акції добровільно повідомили про порушення двоє закарпатців. За підсумками акцій минулого року замінили лічильники безкоштовно для понад 30 жителів області.

Акція від електриків області стартувала 20 вересня і триватиме місяць. Добровільно повідомити про такі факти можна за номером телефону кол-центру 0-800-50-16-20 (цілодобово та безкоштовно).

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − eight =