Ужгородцям урвався терпець – пішли до мера

Понад півроку жителі гуртожитку на Лобачевського в Ужгороді чекали на тримання сертифікату про експлуатацію. Але замість документу отримували відмовки. Тепер терпець урвався, і за відповідями пішли до мера Ужгорода. 

Документ означає, що пожильці приватизували свої квадратні метри. У гуртожитку люди живуть не один рік, зробили ремонти у помешканнях, провели усі комунікації, а відтак мають намір змінити статус будівлі на багатоквартирний будинок. Півроку мешканці чекали на отримання сертифікату про прийняття будівлі в експлуатацію, тобто приватизацію, проти отримували тільки відмовки.

Більше того, в одному з документів йшла мова про сплату понад півмільйона гривень за реконструкцію будівлі. А таких коштів у містян немає. Та й, власне, така умова викликає чимало запитань.

Міський голова Богдан Андріїв стверджує, що досі не погоджували приватизацію гуртожитку через відсутність необхідних документів з боку пожильців. Мовляв, саме це – єдина причина чому стільки часу жителям доводилося чекати, аби нарешті жити у своєму домі. Відвідувачам мер пообіцяв, що до кінця дня вивчать питання, щоб найближчим часом вирішити проблему громадян. У разі, якщо мер не дотримає обіцянки, містяни обіцяють перейти до рішучих дій.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 2 =