«Украгазбанк» заперечує інформацію про зловживання на виборах в Ужгороді і Мукачеві

Після другого туру виборів у соцмережах обговорювалася ситуація з виплатою зарплати за роботу у дільничих комісіях Мукачева та Ужгорода через «Украгазбанк».

Активні закарпатці оприлюднювали інформацію, що нібито людям не вчасно здійснювали нарахування і видачу грошей, не приходили повідомлення про нарахування, а дехто навіть дозвіл на використання даних для випуску картки банку не надавав. Інформацію вирішили перевірити журналісти «М-Студіо».

Чому люди не можуть отримати гроші від керівників ДВК і розписатись у відомостях, а не кілька разів ходити у відділення Украгазбанку, їздити, шукати банкомати? Чому досі – мова йде про початок травня – не виплатили гроші? Хто винен? – такі питання піднімали і активно обговорювали закарпатці у соцмережіФейсбук. Стосувалося це членів дільничих комісій 68 та 69 ОВК, зокрема у містах Мукачево та Ужгород. Аби превірити інформацію – зв’язалися з секретарями І і ІІ туру територіального виборчого округу 68, куди входять міста Ужгород, Чоп та Ужгородщина.

Розрахунок за роботу під час виборів через картки – цивілізоване рішення, що спрощує роботу бухгалтерам та виключає контакт з готівкою і, відповідно, зловживання осіб, причетних до видачі грошей. Так вважають і юристи, і банкіри. Юристи також вважають безпідставними звинувачення щодо видачі банківських карток без дозволу її власника.

Аби розставити всі крапки над і – звернулися за роз’ясненям до представників Укргазбанку. У банку підтвердили, що були технічні проблеми з виплатами, які наразі вирішені.Заступник директора Закарпатської ОД АТ «Укргазбанк» Сергій Кисиличин запевнив, зарахування на карки всі пройшли, преважна більшість карток вже видана.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four − two =