Угорщина готова забезпечити Закарпаття хлором на півроку

Питна, централізована вода – на Закарпатті буде. Вчора угорський уряд передав на Закарпаття 3 тони рідкого хлору.

Нагадаємо, запаси хлору у водоканалів області, за їх власним прогнозом, мали закінчитися вже у серпні – через зупинку українського підприємства «Дніпро-Азот». У разі відсутності хлору підприємства змушені будуть припинити свою роботу й зупинити централізоване постачання води населенню. Хлору, який поставили з Угорщини, вистачить закарпатцям на півтора місяці.

Ця гуманітарна акція – відповідь на прохання голови ОДА Геннадія Москаля. Це вже не перша допомога угорців. І хоч днями у Кабміні повідомили, – хлор буде, «Дніпро-Азот» запрацює, Москаль каже: хоче перестрахуватися, не вірить словам. Та й після відновлення роботи підприємства, підозрює, можуть бути фінансові труднощі.

Цього разу отримали закарпатці 3 тони рідини, а за потреби Угорщина готова надати ще 12 тон хлору. Вантажівка привезла речовину для знезараження води через пункт пропуску «Тиса», згодом доправила на внутрішню митницю. Звідти Ужгородський «Водоканал» вже днями зможе забрати речовину для використання та передачі інших водоканалам області, а таких, що потребують хлору, нині в краї – 18.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 10 =