У Мукачеві засідали міські депутати

На початку 37 сесії Мукачівської міської ради присвоїли посмертно звання Почесного громадянина міста Олексію Калабішці та Михайлу Покидченку. Дружині останнього вручили також орден за Мужність ІІІ ступеня. Далі перейшли до порядку денного – у якому 35 питань. Перше з них – стан злочинності у місті. Олександр Братюк, керівник Мукачівської місцевої прокуратури – динаміка рівня зростання злочинності росте, найгірша ситуація з усіх районних центрів

Депутати підтримали рішення про розширення спектру надання послуг соціального характеру ЦНАПу. І відповідно, внесли зміни у структуру, штат та чисельність виконкому. 9 програм, на які передбачили по 200 тисяч гривень, затвердили пакетом. Далі внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2018 рік – зміни у фіенансуванні.

Іван Білащинець, фінансовий аналітик: видялють кошти на добудову об’єктів, не оголошують яких. Не зрозуміло чому ні один депутат не задає запитання? Меншще місяця тому вносили зміни до програм.

Затвердили депутати Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті. Варто додати, що питання про громадські слухання винесено на наступну березневу сесію міськради.

Юрій Кравчук, Олег Казибрід депутат Мукачівської міської ради – для чого 2 різні проекти, які стосуються однієї теми, коли йшлося про розробку єдиного положення про громадській слухання. Навіщо розбивати?

Понад 4 мільйони 710 з половиною тисяч гривень – таку стартову ціну затвердили депутати на будівлю колишньої жіночої консультації на вулиці Філатова, 1а, яку продадуть з аукціону.

Олег Казибрід, депутат Мукачівської міської ради – ціна ринкова, там продається лиш приміщення. Іван Білащинець, фінансовий аналітик

Можливо тому така велика ціна, щоб в подальшому відмінити аукціон, знизити вартість, і продати вигідно кому треба

Підвищили депутати щомісячні стипендії обдарованій молоді, спортсменам та тренерам з 500 до 1000 гривень. Ухвалили рішення Про визначення КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради надавачем послуг з водопостачання.

В’ячеслав Гасинець, начальник УМГ – – проект підтримали на комісії.

Наразі у місті Мукачево паралельно функціонують дві структури: Мукачівводоканал та Міськводоканал.

Ігор Федорняк, директор Мукачівського МКП «Мукачівводоканал»

мукачівводоканал – збиткове підприємство, наскільки знає є інвестор, який буде вкладати кошти, ніби угорці, але збиткове підприємство їм не потрібне, тому створили новий водоканал, зараз передали йому скважини на Чернишевського

Олег Казибрід, депутат Мукачівської міської ради

один з депутатів недавно озвучив про інвестора піл час ефіру, але ніхто про це чув раніше, принаймні депутатам не відомо

Роберт Іванчо, депутат Мукачівської міської ради –

міський голова голова на сесії все розкаже, все робиться прозоро, нема підкилимних ігр

Але на сесії жодної інформації про інвестора та суму коштів, які він готовий вкласти у розвиток водоканалу не прозвучало. Тож невідомий інвестор так і залишився таємницею

Іван Білащинець, фінансовий аналітик – повинні публічно заявити про нього, довести до громадськості, той має презентувати програму, кошти, які планує вкласти, або ж виходить, що знову приховують інформацію, видають бажане за дійсне. А для містян – нове навантаження для платників податків.

У різне винесли питання Про внесення змін до бюджету на 2018 рік, аби розподілити лишки коштів – а це на 1 січня 2018 року майже 5 мільйонів 568 тисяч гривень, але не доповіли на що саме – вже класично- розглянули на профільній депутатській комісії. Також у різному депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету на за 2017 рік – це одне з основних питань про яке має знати громада. Чому його рогладають у Різному? Не було жодних звітів? Коротко обмовилися – трьома словами – це не звіт про бюджет.

І на кінець – обговорили депутатський запит Олега Казибріда про відновлення функціонування пляжу біля парку Кузьменка. Адже жодної об лаштованої зони відпочинку на берегах річки Латориця у межах міста немає.

Це питання після вивчення фахівцями буде винесено на розгляд депутатів на наступній сесії.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 17 =