У Хустському районному ЦНАПі почали видавати закордонні паспорти та ID-картки

На Хустщині презентували нову послугу. Відтепер у центрі надання адмінпослуг можна оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон, іншими словами закордонний паспорт, та паспорт громадянина України у вигляді id-картки. Відповідно обладнаний кабінет та процедуру оформлення заявок-анкет на паспорти мали змогу всі присутні на презентації.

Шлях до реалізації проекту був довгим і непростим. Стартували із розробки відповідної програми та виділення коштів на неї, однак колишнє керівництво ради втілення проекту не підтримало. Після обрання нового голови райради та його заступника, завдяки їх спільної з більшістю депутатів співпраці, ЦНАП запрацював. Ще на початку року було передбачене фінансування до програми, після чого розпочалася робота над впровадженням проекту у життя.

Хустський район став першим на Закарпатті, хто запровадив такий проект у ЦНАПі при адміністрації, та першим в Україні, який отримає від цього фінансовий зиск – додаткові надходження саме до районного бюджету. Нагадаємо, до вересня кошти за адмінпослуги, які надавали в ЦНАПі при Хустській РДА, надходили до міського бюджету.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + 3 =