Субсидії для заробітчан і боржників: нові правила

Представники соціального захисту населення розказали про сім основних змін у наданні державної пільги. На брифінгу озвучили і кількість закарпатців, які вже скористалися субсидією, кому відмовили та коли буде виплачена монетизація пільги.

З першого жовтня тих, хто бажає отримати пільги від держави, чекають нові зміни. Зокрема, збільшилась категорія осіб, що мають право на субсидію. На загальних умовах можуть отримати пільгу ті громадяни, в яких є заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця. Змінилися і терміни призначення субсидій.

Не зможуть отримати субсидію громадяни, які мають заборгованість у виплаті аліментів. А заробітчани, які сплачують податки, мають змогу пільгу отримати. Варто додати, за 9 місяців року правом на одержання житлової субсидії та оплату житлово-комунальних послуг вже скористалися майже 115 тисяч закарпатських домогосподарств.

Чиновники також зазначають, виплату частини невикористаної субсидії буде проведено протягом двох місяців з початку опалювального сезону. З метою підвищення соціального захисту населення в частині надання житлових субсидій запроваджено «гарячі лінії». Урядові діють за номерами: 0-800-61-61-90 і 1545 (працює цілодобово). Обласна „гаряча лінія”: 61-42-08, з питань порушень при наданні субсидій слід звертатися за номером: 0-800-502-757.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 5 =