Соціологічні прогнози. Рейтингів кандидатів

Тенденції виборчих перегонів 2020 змінюються щотижня. Проте соціологи  та політологи постійно моніторять ситуацію і доводять до відома громадськості. Стосовно рейтингів кандидатів на посаду міського голови Ужгорода стабільно у лідерах два кандидати від – «Слуги народу» Віктор Щадей та від «Батьківщини» діючий мер Богдан Андріїв, яким прогнозують боротьбу у 2 турі. Не обійшлося і без сюрпризів – буквально за останній тиждень  на політичній мапі міста з’явилася ще одна постать – Павло Чучка.

Невелике опитування у центрі Ужгорода  показало, що містяни свідомі і активно підуть на місцеві вибори, аби обрати керівника, якому довіряють.

Соціологи кажуть, незважаючи на виборчі перепетії,  за останні 2 місяці тенденції у рейтингах достатньо стабільні. Так, у лідерах залишаються два канддати на посаду міського голови Ужгорода – це Віктор Щадей і Богдан Андріїв. Не обійшлося і без несподіванок- з’явився 3 кандидат – Павло Чучка, який заручився патріотичним електоратом, і може вийти у 2 тур з фаворитами перегонів.

Прямий підкуп виборців  – це явище, на жаль, не вдалося викорінити правоохоронцям, тому соціологи і політологи прогнозують  його на місцевих виборах. Більше того, процес в Ужгороді вже набирає обертів.

Фахівці відзначають, що люди не хочуть бачити програми кандидатів, побудовані на негативі, тоді як бажають знати, що зможуть зробити для міста  і у який спосіб. І радять ужгородцям обирати не краще з гіршого за принципом : ну краде, але щось робить, а перейти на позитивні вибори, щоб бачити перспективу розвитку громади не тільки на 5 років, а набагато  ширше.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × three =