Виноградна гора. Туристична принада Ужгорода

Виноградна гора офіційно відкрилася на околиці Шахти – одного з мікрорайонів Ужгорода. Це одна з туристичних принад міста. А також можливість повернути славу виноробства та виноградарства, оскільки наразі  в межах населеного пункту це єдиний виноградник, а на гербі Ужгорода один із зображених символів саме  виноградна лоза.

Виноградна лоза на гербі міста Ужгород відтепер не просто легенда! Місту повернули історичну славу виноградарства та виноробства, адже досі жодного виноградника на околицях не було. 1350 саджанців на площі у гектар біля  комплексу Кілікія – нова туристична родзинка міста над Ужем!

Ідею втілив у життя віцепрезидент Закарапатської туристичної організації Арсен Мелкумян.

Кілька сортів винограду для виготовлення білих вин, закладені тут у 2018 році,  дали перший врожай, з одного з них – виготовляють легендарне вино “Троянда Закарпаття”.Крім дегустаційної зали на вершині гори, відвідувачів чекатимуть такі  атракції як шахи, петанк-поли, міні-боулінг,  та після пандемії –  забіг «Трамінер –ран» .

Виноградну гору відкрили  урочисто 18 вересня. У програмі заходу – екскурсія, презентація планів розвитку атракцій  та гастрономічна частина – дегустація вина та толми з листя винограду.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =