Сесія Мукачівської міської ради

Розпочали сесійне засідання з приємного. Лауреати  міської премії імені Олександра Духновича отримали відзнаки та дипломи.

В бурхливу дискусію переросло обговорення  питання про попередження депутата Кравчука, мова йшла про  його ніби-то образливі висловлювання у мережі фейсбук на адресу працівників управління соцзахисту та депутатів міської ради.

Рішення про попередження депутата Кравчука все ж не знайшло підтримку більшості. А от інші питання приймали майже одноголосно. Так, міські обранці затвердили програму, яка сприятиме створенню ОСББ. Мукачівським платникам податків ця програма обійдеться у 1 600 000 грн.. На програму підтримки Червоного Хреста  передбачили 200 000 грн. 1 000 000 депутати виділили на лікування хворих гепатитом В і С. За рахунок програми протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами в місті планують закупити вакцини для профілактики інфекційних захворювань, на оновлення застарілого діагностичного обладнання.

А от колись подарований місту відомим меценатом  – Алексом Ровтом зі сполучених штатів дороговартісний апарат, призначений для визначення стану прохідності судин  передадуть  до Берегівської районної лікарні. Приміщення ж Мукачівській ЦРЛ, де планували його встановити, пообіцяли переобладнати під реанімаційне відділення.

Також на  засіданні додаткові 100 тис грн. виділили ММКП «Громадський транспорт Мукачева».   Вирішили депутати створити і два нові окремі  комунальні підприємства  «Міськводоканал» та «Мукачівські очисні споруди». Окрім того, міські обранці внесли зміни до бюджету, останнє питання, яке розглянули про проведення  інвентаризації комунального майна.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 1 =