Опалювальний сезон в школах

Через значне похолодання, в Ужгороді до 28 квітня продовжили опалювальний сезон. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні виконкому Ужгородської міськради. Зокрема це стосуватиметься освітніх закладів.

Як зазначив заступник Ужгородського міського голови, такі заходи спрямовані для підтримки температурного режиму у класах, який може коригуватися  залежно від погоди за вікном. Додаткових коштів для поновлення опалювального сезону з міського бюджету, за словами керівництва міста, виділяти не потрібно. За рахунок економії енергоносіїв у березні, який був значно теплішим, їх використають саме в ці дні.

Однак такі природні катаклізми можуть завдати шкоди плодовим  деревам, багато з яких вже зацвіли. Та бити на сполох не потрібно, принаймні поки що, кажуть науковці. за такої погоди не відбувається запилення рослин, адже немає комах які це роблять,  а тому очікувати на багатий урожай плодових дерев не потрібно. за такої погоди не відбувається запилення рослин, адже немає комах які це роблять,  а тому очікувати на багатий урожай плодових дерев не потрібно.

Чекати ж на потепління в найближчі дні, синоптики не радять. Навпаки, закликають знову виймати з шаф теплі речі, адже на вихідних прогнозують  низькі температури, подекуди навіть нижче нуля.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − twelve =