15 сакур під водою зібрали на виставці в Ужгороді

В Ужгороді знову відбулася виставка акваріумів, присвячена японській вишні. Участь у змаганнях взяли 13 акваріумістів, які представили 15 робіт.

До прикладу, акваріуміст Михайло Баренблад хотів показати спокій та тишу. Весь його акваріум належить тільки одній барвистій рибці, а сакура в ньому вже відцвіла. А момент, коли японська вишня тільки почне квітнути, показала Наталія Лелекач. У її роботі ледь проглядаються рожеві відтінки квіток сакури. Розповідає, що такий задум з’явився у процесі роботи, адже завжди під час створення підводного світу доводиться імпровізувати.

Виставку організували спеціально в сезон цвітіння японської вишні. Серед учасників не тільки закарпатці, а й гості з інших регіонів. Окрім того, позмагатися змогли і діти. Але попри тематику сакури, авторів у польоті фантазії не обмежували.

Дизайни уже встигли оцінити й відвідувачі. У кожного з’явилася своя улюблена робота. Три найкращі роботи обрало й журі. Але ще троє акваріумістів можуть отримати приз глядацьких симпатій. Для цього потрібно проголосувати за три роботи, які вам сподобалися найбільше.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + sixteen =