Футбольний турнір міських і сільських голів «Кубок Карпат» провели у Поляні на Свалявщині

«Кубок Карпат» – перший футбольний турнір мерів міст України та голів сільських рад пройшов у селі Поляна Свалявського району та зібрав чимало шанувальників спорту № в країні.

Футбольні змагання – завжди свято, переконані в селі Поляна. А тим паче, коли за звання найкращих змагаються мери міст та голови сільських рад усієї України. Щодо учасників турніру, то загалом змагалося чотири команди: це «Поляна» і «Воловець», та дві збірні мерів, команди «Україна 1» та «Україна 2».

Мер Сватова, що в Луганській області, Євген Рибалко каже: любить цей вид спорту, а тому проїхати більше тисячі кілометрів, аби показати приклад здорового способу життя, для нього не проблема.

Та футбол – гра травматична. Раніше за всіх поле покинув Невицький сільський голова Михайло Лаба. Каже, сподівався, що раніше отримана травма під час цієї гри не дасть про себе знати.

Любителям футболу запропонували зіграти по декілька ігор. У результаті перемогу здобула команда «Поляна» , на другому місці збірна мерів «Україна 1», третіми стали ветерани команди «Воловець», а четвертими – збірна мерів «Україна 2». Та футболісти кажуть, що в цьому випадку – перемога не головне.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =