Розгляд апеляції перенесли. Вирішують конфлікт

До редакції М-Студіо звернулася родина Магурських з міста Берегово. Сім’я скаржиться на антисанітарію біля свого помешкання. Причина – на суміжній ділянці у центрі міста – кав’ярня, відвідувачі якого смітять за її межами. На прохання – не реагують, то ж люди звернулися до правоохоронних органів. Це Жанна Магурська з Берегово. Проживає та має бізнес в будівлі у центрі міста на вулиці Шевченка, 1. Проте життям це не назвеш.

Епогей цієї історії – антисанітарія перед будинком Магурських, адже відвідувачі кафе, що поруч на суміжній ділянці, на підпитку регулярно випорожняються в усіх смислах цього слова прямо перед під’їздом.

Родина неодноразово зверталася до правоохоронних органів, поліціянти складали протокол, але як кажуть , віз і досі там. То ж заручилися підтримкою юриста.

Крім того, що суміжна ділянка надавалася виключно для ведення сільського господарства, а не для господарського використання для закладу харчування, адвокат ще з’ясував, що її власники не платили і досі не сплачують жодної копійки до міського бюджету за аренду землі. Тоді як пані Жанна сумлінний платник податків, що не може не обурювати.

Крім того, позивачам у суді першої інстанції відмовили у зв’язку із закінченням строків давності, хоча стало відомо про порушення прав лише з моменту отримання відповіді на адвокатський запит. Адвокат подав апеляцію щодо порушень прав пані Жанни та строків давності, зібравши усі документи, які підтверджують факти порушень. Попри заперечення позивача, засідання не відбулося у зв’язку з неявкою відповідача, вказана причина –карантинні заходи. Дату розгляду справи призначили на 16 грудня 2020 року. Будемо стежити.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five − 4 =