У Хусті активно відновлюють одну з найбільших вулиць

У Хусті останні кілька днів активно ведуться роботи з облаштування дорожнього покриття на одній з найбільших автомобільних артерій міста – вулиці Львівській. Нагадаємо, торік наприкінці осені хустяни дочекалися старту ремонту горе-дороги з оновлення комунікацій на окремому її відрізку. А тепер там, де їх вже повністю замінено, встеляють асфальтобетон.

До Великодня розпочате планують завершити, потім перейдуть до наступної частини робіт. Врешті повністю завершити дорожній ремонт Львівської, протяжністю у понад 2 км, збираються до кінця поточного року.

З десяток потужної техніки і дві бригади дорожників останні кілька днів можна було бачити на одній з міських вулиць Хуста – Львівській. Тут шаленими темпами тривали роботи з облаштування дорожнього покриття на окремому її відрізку. Власне, ще торік місцеві називали вулицю горе-дорогою і вже й не сподівалися, що вона колись таки отримає друге дихання і стане взірцевою.

Тож, минулого року восени ремонтні роботи стартували із заміни комунікацій і наразі там, де заміну вже повністю здійснили, почали встеляти асфальтобетон.

Дорожній одяг змінювався на очах і у день зйомок підрядники опинилися на фінішній прямій. Люди ж такому розвитку подій раді.

Нове дорожнє полотно має дещо незвичний вигляд на перший погляд, адже асфальт крупнозернистий. Однак не просто так, цьому є пояснення. Після укладки асфальту залишиться лишень намалювати розмітку на проїзній частині.

Щодо продовження робіт, вже другої черги, то приступлять до неї одразу, як тільки на наступному відрізку 2-х кілометрової дороги замінять каналізаційні та водопровідні труби. До речі, нова зливова система тут сучасна, подібної у місті поки не було.

До слова, електрокабель на Львівській вже замінено повністю завдяки інвесторам. А це значно покращить енергопостачання у даному мікрорайоні і перебоїв зі світлом більше не передбачатиметься.

Щодо фінансування проекту – мільйонника, то джерела фінансування два -державний та місцевий бюджети. Левова ж частка належить державі завдяки сприянню нардепа Валерія Лунченка.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 6 =