«Політичне питання»: директорку мукачівської школи примушють звільнитися через передвиборче відео?

Викладачі НВК №10 в м. Мукачеві обурені: міські чиновники намагаються примусово звільнити директорку навчального закладу. 

Наталія Жабко – чинний директор НВК №10 в м. Мукачеві. На цій посаді освітянка вже цілих 14 років. І мала би бути ще 5, однак останнім часом вона під загрозою звільнення. Представники Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради тиснуть на керівницю та змушують піти з посади за власним бажанням – про це заявляє директорка школи. За словами Наталії Василівни, тиск з боку влади навіть не пояснили.

Кандидат у народні депутати по 69 виборчому округу ЕдгарТокар розповів нам, про яке політичне питання йдеться. На його думку, мотивом примусового звільнення є відео флешмобу, який команда кандидата у нардепи відзняла на стадіоні при школі ще до виборів до Верховної Ради.

Цікавим є те, що стадіон наразі здається в оренду директору місцевого футбольного клубу, і з ним кандидат у нардепи домовлявся про зйомку. Тож директорка НВК №10 до цього ніяк не причетна. Та і взагалі спортивний майданчик є у вільному доступі для всіх жителів мікрорайону.

Директорка зазначає: оскільки ми розбудовуємо правову державу, то маємо дотримуватися законів нашої країни. На її думку, цей тиск є неправомірним. Тому жінка відмовилась писати заяву на звільнення «за власним бажанням».

Педагогічний колектив освітнього закладу вирішив протистояти цій несправедливій ситуації: вчителі написали лист-звернення до міської влади з вимогою припинити тиск і залишити освітянку на керівній посаді. Вони стверджують, що Наталія Василівна – спеціаліст своєї справи, дуже добре виконує свої обов’язки і підстав на її звільнення нема.

Начальниця управління освіти, молоді та спорту Мукачева Катерина Кришинець-Андялошій повністю заперечує сказане вище. Тож чому директорку примушують звільнитися, і чому в Управлінні освіти все заперечують – ми не знаємо.Однак погоджуємося зі словами Едгара Токара: «Ніякі політичні баталії не повинні шкодити освітянам, вони – поза політикою, а на шкільному подвір’ї не заборонено перебувати мешканцям міста».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =