Для посилення кордону на Закарпаття прибули курсанти академії ДПСУ

З настанням весняно-літнього періоду збільшуються спроби порушити державний кордон. Держприкордонслужба здійснює заходи, спрямовані на посилення протидії таким спробам. З цією метою з Національної академії Державної прикордонної служби України для набуття практичного досвіду та виконання оперативно-службових завдань вибули курсанти І курсу навчання даного закладу.

Молодший сержант Павло Губський з дитинства мріяв вступити до лав прикордонників. Говорить, що це професія сильних та впевнених людей, які завжди були для нього прикладом. Мрія здійснилась. Зараз Павло навчається на першому курсі Національної академії Держприкордонслужби. А нещодавно отримав можливість набуття практичного досвіду в рамках проведення спільної прикордонної операції «Кордон 2019».

Курсанти у складі прикордонних нарядів будуть виконувати завдання з охорони державного кордону. Студенти-прикордонники запобігатимуть спробам переправлення нелегальних мігрантів, контрабандним виявам та іншим протиправним проявам на кордоні України.

Очільник курсантського підрозділу Дмитро Мул розказує, що практиканти забезпечені усіма необхідними засобами охорони державного кордону, щоб ефективно виконувати весь спектр завдань щодо протидії протиправній діяльності правопорушників.

І хоча охороняти державні рубежі – справа не з легких, кажуть першокурсники, але служба їм у радість. Знаходять навіть час для відпочинку. Визначений термін, говорить Дмитро Мул, достатній для того, щоб курсанти ознайомились з організацією служби прикордонних нарядів і набули необхідних навичок у здійснені охорони державного кордону.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 2 =