Перспективи і ризики України після виборів обговорили за круглим столом в Ужгороді

Основні ризики та виклики, які стоять перед Україною після виборів, обговорили за круглим столом представники громадськості та активісти краю у залі вченої ради УжНУ. Захід на тему «Україна після виборів. Перспективи та ризики» організувала ГО «Громадський конвент». У ході дискусії учасники приділили увагу і ситуації на Закарпатті.

«Україна після виборів. Перспективи та ризики» – така тема об’єднала громадськість, наукову та творчу інтелігенцію Закарпаття за круглим столом у залі вченої ради УжНУ. Говорили про основні виклики для України, про ризики та дії влади, які саме на часі. Найбільше дискутували навколо ризику зміни вектору у протилежну сторону від євроінтеграції.

Наведення порядку у судовій системі – першочергове завдання для нової влади – вважають учасники круглого столу. Окрему увагу учасники заходу приділили становищу у Закарпатті: обговорили основні загрози та перспективи краю.

На завершення заходу залишили пропозиції новій владі. Подібні круглі столи організовуватимуть і надалі – як платформу для об’єднання активних закарпатців на шляху до розбудови та збереження європейського курсу країни.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 2 =