У Берегові горіла будівля школи, яку не використовували 15 років

У Берегові горіло приміщення колишньої школи. Як зазначили у Головному управлінні національної поліції Закарпаття, 12 серпня до 21:24 надійшло повідомлення про те, що на вулиці Льва Толстого у місті Берегово горить двоповерхова будівля.

На місце виїхала слідчо-оперативна група, яка з’ясувала, що загорання виникло в частині будівлі ЗОШ №2, яка не діє близько 15 років. Правоохоронці додають, що ремонтні роботи на той час там не проводились. Вогнем було пошкоджено вікна, стелю та 400 м2 дерев’яного даху будинку. Пожежу ліквідували працівники ДСНС Закарпаття. Потерпілих та травмованих немає. Причину пожежі та збитки буде встановлено додатковим оглядом експертів.

На місці цієї закинутої будівлі 14 років тому була школа. А вже вчора тут сталася пожежа. Оскільки будівля в аварійному стані вже 14 років, основним завданням рятувальників було запобігти поширенню вогню на розташовані поруч будівлі.

На місці події працювали рятувальники не лише з Берегова, а і з сусідніх населених пунктів. У закинутій будівлі вночі могли бути безхатьки, або підлітки, які часто гуляють у цій місцевості. Тому рятувальники ретельно перевірили усі приміщення.

Подивитись на наслідки пожежі приходили люди з усього міста. Сьогодні тут і пан Петро – один із перших випускників ЗОШ№2.

Ця школа у свій час була однієї з найрейтинговіших. 16 січня на сайті “Берегово тудей” зявилася інформація, що 2018 року на зустрічі з місцевими журналістами мер Берегова Золтан Бабяк повідомив: прийнято рішення про передачу будівлі колишньої «російської школи» для створення на її базі коледжу Закарпатського угорського інституту.

Як повідомляє міський голова Берегова Золтан Бабяк, внаслідок пожежі приміщенню школи завдано значної матеріальної шкоди, тож цей об’єкт потребує негайного ремонту та відновлення. При цьому міський голова зазначає, що з жовтня 2018 року об’єкт передано в оренду Закарпатському Угорському Інституту ім. Ф. Ракоці II виключно для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, висловив вдячність рятувальникам та заявив, що зі свого боку місцева влада надасть всіляку допомогу для швидкої відбудови цього об’єкту.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − 4 =