На кордонах через сезон відпусток можливі великі черги

Останнім часом на кордонах знову спостерігалися великі черги. Як зазначили в Чопському прикордонному загоні, така ситуація склалась через те, що у цей період багато людей їдуть за кордон у відпустку.

12 серпня черги у пункті пропуску «Тиса» не було. Серед тих, хто очікує на перетин кордону, – і пан Віктор. Чоловік з дітьми їде на відпочинок, а те, що черга невелика, вважає порятунком в таку спеку, бо інакше довелося б розвертатися.

Що таке стояти в черзі на кордоні з власного досвіду, знає і Дмитро.

Така само спокійно і майже без черг на пункті пропуску «Ужгород». Тут за останню добу прикордонники оформили близько 8000 осіб. Більшу частину виїжджаючих у серпні за кордон складають туристи, які подорожують саме автобусами. Пан Василь, водій міжнародного автобусного рейсу, каже: часто через непередбачуваність ситуації на кордоні у його клієнтів виникають форс-мажорні ситуації.

І якщо пан Василь вже професійно може оцінити приблизний час до перетину кордону, бо їздить майже кожен день, то його тезка, також Василь, на цей пункт пропуску прибув вперше.

Та навіть невелика черга цими спекотними днями водіям здавалася довжелезною – через погодні умови.

Чи будуть черги на кордонах в наступні дні – передбачити складно, та зважаючи на те, що сезон відпусток триває, така імовірність також зростає.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + nineteen =