10-річному Мартіну з Виноградова потрібна допомога на лікування

Мама 10- річного Мартіна просить небайдужих допомогти у лікуванні сина. У хлопчика кілька днів тому діагностували пухлину головного мозку. Лікарі кажуть, пухлина неоперальбельна, тож Мартіну потрібне дороговартісне лікування. Мама хоче поїхати з Мартіном за кордон, однак коштів на це немає.

Досі не може прийти до тями пані Вікторія, мама десятирічного Мартіна. Коли звернулись до лікарів, навіть не уявляли, що неприємні симптоми, які почали з’являтись у хлопчика – це не просто втома.

З Виноградова, де родина проживає, місцеві лікарі направили хлопчика до обласної дитячої лікарні. Після обстеження за допомогою МРТ мати почула страшний діагноз. Звідки могла з`явитись хвороба, сказати точно ніхто не може.

Попереду у хлопчика багато сеансів хіміотерапії, однак у нас за лікування не беруться. Батьки вже зв’язались із медзакладами в Кіровоградській області. Мама все ж хотіла би звернутись до іноземних лікарів. Однак на це потрібні великі кошти.

Точну суму, яка буде потрібна на лікування сина, батьки поки не знають, у будь-якому випадку лікування буде дороговартінсним. Усіх небайдужих пані Вікторія просить допомогти.

Вже сьогодні Мартіна випишуть з лікарні, однак попереду ще тривале лікування, і мама впевнена воно дасть результат.
Усіх небайдужих родина просить допомогти. Кошти ви може надсилати на рахунок мами, Вікторії Молнар, у ПриватБанку: 4149 4978 7327 6341

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 4 =