Дитсадок у Великому Березному обладнають новою котельнею

Капітально відремонтували, на черзі – будівництво нової котельні. Завдяки підтримці чеських партнерів дошкільний навчальний заклад Великого Березного «Берізка» отримав нове життя.

За останні два роки тут поміняли дах, утеплили фасад, закупили нові меблі. Торік поміняли систему опалення, єдине, що залишилось – побудувати нову котельню з сучасними котлами. Однак і це питання планують вирішили вже цього року.

У садочку «Берізка» зараз тепло та комфортно. Зробити цей дошкільний заклад таким допомогли чеські партнери. Завдяки співпраці з Пардубіцьким краєм тут зробили капітальний ремонт приміщень, поміняли дах, утеплили фасад. Наступним кроком стала заміна системи опалення.

Ще до нового року тут замінили старі труби на нові та встановили сучасні батареї з системою терморегуляції. Єдине проблемне питання, яке зараз на стадії вирішення – будівництво нової модульної котельні. Адже старий котел та приміщення, де він знаходиться, вже давно не відповідають сучасним нормам. Кофіцент корисної дії сучасних котлів буде набагато вищим. До того ж система буде працювати як на дровах, так і на пелетах.

Роботи з будівництва нової котельні розпочнуться вже навесні, щойно зійде сніг. Тож запустити нові котли тут планують вже з наступного опалювального сезону.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 14 =