Поїзд Кошице-Мукачево-Кошице вже в рейсі

Поїзд сполученням Кошице-Мукачево-Кошице сьогодні о 13.50 прибув на станцію в Мукачево, і згідно з розкладом, відправився у зворотній рейс.

Посприяли запуску рейсу посприяли народні депутати України Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват. Продаж квитків на поїзди Кошице—Мукачево—Кошице відкритий. Поїзд курсує з 9 червня.


Першим рейсом з Кошице приїхало півтора десятка пасажирів, у зворотню дорогу до Словаччини відправились два десятки пасажирів.

Вартість квитка становитиме еквівалент 7,5 євро. Квитки можна придбати у міжнародних касах. Поїзд № 960/961 Кошице—Мукачево відправлятиметься о 09:10 та прибуватиме до Мукачева о 14:00. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься з Мукачева о 14:54 та прибуватиме до Кошице о 18:13. Поїзд з Мукачево—Кошице відправлятиметься о 12:01 та прибуватиме до Мукачева о 16:42. Зворотно поїзд вирушатиме о 18:20 та прибуватиме до Кошице о 21:33.Під час маршруту заплановані зупинки на станціях Чоп-Пасажирський та Чієрна-над-Тисою. Розклад вказаний за місцевим часом, а детально з ним ознайомитися можна на сайті.Укрзалізниці.

Всіляко запуску рейсу посприяли народні депутати України Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват – про це під час зустрічі рейсу розповів заступник голови ОДА Віктор Мікулін, та висловив народним депутатам вдячність за розвиток транспорнтої інфраструктури області.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + nineteen =