На Закарпатті пік цвітіння сакур

В Ужгороді пік цвітіння японської вишні. На Закарпатті їх нараховують від 8 до 10 видів, а в обласному центрі росте близько 7 тисяч сакур – і кожного року їх кількість тільки збільшується. У цей час, кажуть туризмознавці, найбільше туристів, які охоче фотографуються на фоні рожевих квіток.

Ужгород буяє квітами сакури. Саме зараз пік цвітіння японської вишні. Тільки в обласному центрі нараховують більше 7 тисяч дерев, а по всій області їх до 100 тисяч.

У цей час Ужгород стає туристичною меккою. Люди з’їжджаються звідусіль, щоб насолодитися квітами японської вишні та зробити селфі. На цвітіння сакури чекають і місцеві. Адже у цей час у місті панує особлива атмосфера.

Японська вишня з’явилася на Закарпатті у 14 столітті. Вважається, що екзот в область з Італії завезли графи Другетті 1926 року. І саме в нашій області цвіте найстаріша сакура, а також так звана «шалена». Її квіти розпускаються ще наприкінці лютого. Проте саме у пік цвітіння дерева у краї починаються різноманітні тематичні фестивалі та виставки. Що вже казати, що міста змагаються за звання «сакурової столиці».

Однак важливо пам’ятати, що гілки дерева дуже вразливі до шкідників. Тому ламати їх не можна.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + 7 =