В Ужгороді окружна виборча комісія отримала всі документи для другого туру виборів

Майже 157 тисяч бюлетенів та протоколів у середу доправили працівники ЦВК у супроводі правоохоронців до ОВК територіального виборчого округу №68. Носили та облікували швидко, адже у другому турі бюлетені набагато менші: всього два кандидата проти майже 40 у першому турі. Тепер документи здадуть під цілодобову охорону в кабінеті окружної виборчої комісії.

У п’ятницю всі 144 дільниці 68 територіального округу, до якого належать міста Ужгород і Чоп та Ужгородський район, отримають протоколи. На кожну дільницю буде виділено приблизно 5 хвилин за відповідним графіком, члени ОВК працюватимуть з 8 до 20 години, щоб уникнути черг.

При підготовці до другого туру були труднощі з формуванням складу комісій. За словами члена ОВК №68 Івана Родосоловича, серед причин – низька оплата праці. Наразі у складі окружної виборчої комісії – 13 членів, один очікує заміни. Для порівняння, у першому турі тут працювали 33 людини. Тож очікують, що буде непросто. Усі територіальні виборчі комісії укомплектовані повністю.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 19 =