Християнська громада Тячева відстоює право не користуватися біометричними паспортами

Судове свавілля призводить до утиску громадян. Християнську громаду, що бажає, згідно із законом, отримати паспорт старого зразка, примусово змушують користуватись ІНН і ID-паспортами нового взірця.

За рішенням суду, майже постійно, громадянам Тячева відмовляють в видачі паспорту старого взірця, ніяк не пояснюючи свого рішення. Християни обурені – протиправні дії суду йдуть і проти закону, і проти їх віри. Але навіть засідання в Тячівській міській раді не дало бажаних результатів.

Ієрей Георгій Кухта обурений тим свавіллям, що відбувається в даній ситуації. Народ шукає відповідей, але влада не поспішає нічого пояснювати.

Не залишились осторонь і прихожани, що разом з Георгієм очікують пояснень, чому ж майже кожен раз відмова залишається єдиним рішенням суду.

З цим питанням звернулися і до Тячівського районного відділу ГУ ДМС, та там одразу в інтерв’ю відмовили. «Це не від нас залежить. Яке в суді рішення приймають, так і ми робимо» – не на камеру зауважили працівники. Чи зрушиться дане питання з «мертвої точки», покаже лише час.

Жителі Тячівського, Рахівського та інших районів Закарпатської області, котрі з релігійних міркувань відмовляються від ІД карток та кодів платників податків, і через це не можуть отримати паспорти-книжечки, звернулися до народного депутата Василя Петьови. Нардеп направив депутатський запит до прем’єра Гройсмана, у якому йдеться про необхідність внести відповідні зміни та доповнення до постанови Кабміну, щоб унеможливити відмову у видачі паспортів для громадян, котрі виявили бажання оформити та одержати паспорт громадянинаУкраїни зразка 1994 року.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + five =