43 кілограми бурштину на 700 тисяч гривень вилучили на митному посту «Солотвино»

На митному посту «Солотвино» на Закарпатській митниці ДФС сьогодні, 3 липня, митники запобігли незаконному вивезенню бурштину. Йдеться про 43 кг вартістю в 700 тис грн.

За повідомленням пресслужби ДФС в Закарпатській області, в зону пункту пропуску іноземець заїхав автомобілем «BMW», реєстраційний знак Польщі. Для проходження митного контролю водій обрав смугу руху «зелений коридор», чим засвідчив, що переміщує предмети, які не підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, або обкладенню митними та іншими платежами чи зборами, і на переміщення яких через митний кордон України не встановлено заборон чи обмежень. Враховуючи систему ризиків, митники вивели транспортний засіб із загального потоку, направивши в бокс для проведення поглибленого огляду.

В результаті огляду автомобіля митники виявили необроблене каміння бурштину різних розмірів, яке знаходилось в коробці передач та подвійному днищі авто, приховуване від митного контролю. Наразі триває митний огляд та вилучення каміння з автомобіля.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =