На Закарпатській митниці розповіли, як тепер завозити “євробляхи”

Представники Закарпатської митниці зустрічалися з протестувальниками. Зокрема, говорили про повернення в Україну тих власників «євроблях», які виїхали на «пересічку» 25 листопада, та повернутися на власних авто не змогли. Про порядок ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації розповів начальник Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв.

Розказали закарпатцям і власне схему розмитнення «євроблях» згідно з новим законом. Зокрема, розшифрували формулу акцизного податку, яка складається з базової ставки, що залежить від типу двигуна, коефіцієнт, який відповідає об’єму двигуна, та кількість років машини. Дешевшими виходять автомобілі, які їздять на бензині.

Варто додати, новий закон передбачає в подальшому і низку штрафів: за передачу такого нерозмитненого авто у володіння громадянину, який його не ввозив, так само – за використання його у підприємницькій діяльності. Штрафуватимуть і за розкомплектування автівок – за це чекає санкція у 170 тисяч гривень або конфіскація автомобіля.

Розпочали митники співпрацювати і з поліцейськими. Зокрема, ті мають право зупиняти “євробляхи”, та протягом 180 днів будуть тільки попереджати. Згодом тих, хто не розмитнився – каратимуть фінансово. Протягом 90 днів для акцизу діятиме понижуючий коефіцієнт. Тому тим, хто хоче розмитники власний транспорт, варто поспішити. Звертатися по допомогу власники машин можуть до брокерів, представників митниці як у офіційних структурах, так і власне на кордоні.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 3 =