Маленька ужгородка Наталя з допомогою небайдужих перемогла рак

Коли в дім стукає біда, важливо не втратити надії та віри, що все минеться. Це важко. Коли ж страшна хвороба може забрати власну дитину – це в сто разів важче. Ти маєш бути сильним за двох. Але навіть діти при своїй, здавалося б, невимушеності, вміють бути сильнішими за дорослих. Історія маленької дівчинки Наталочки з Ужгорода, яка знайшла в собі сили третину життя боротися за нього, нікого не залишить байдужим.

На відео весела та життєрадісна дівчинка Наталочка, яка мріє стати співачкою. А ще якихось два роки тому чотирирічна дівчинка стикнулася з важким випробуванням – раком крові. Тоді цей діагноз лікарів став справжнім викликом для родини. У важкий період сестричці допомагав її братик Петрик.

Лікування у Відні оцінили 80 тис євро. А в родини таких коштів не було. На допомогу приходили всі, кому не байдужим стала чужа біда. Таку суму зібрати не вдалося, але завдяки небайдужим вона й не знадобилася.

Після півторарічного лікування два місяці тому Наталочка прийняла останню дозу хіміотерапії. Попереду в дівчинки ремісія. А сьогодні вона щаслива на сцені поруч із улюбленою співачкою Маріанною Сухоловою. Це благодійний концерт, де збирають гроші для такихдіток з онкологією. Скільки домогти – на власний розсуд глядачів. Важлива кожна копійка.

Головною ініціаторкою благодійного концерту стала сама співачка. Каже: навіть не очікувала, що збере аншлаг.

Сьогодні питання благодійності актуальне, як ніколи. На жаль, дітей, які її потребують – вистачає.Піснями та хорошим настроєм вдалося зібрати 50 тис гривень.

Можна подолати навіть рак – довела маленька Наталочка. Яка є справжнім прикладом, що в боротьбі за життя вона стала переможцем.

Лікування Наталочки було оцінене австрійськими лікарями у 80 000 тис.євро. Зі слів матері, Наталії Кереканич, батьки оформили внутрішню австрійську страховку, тож лікування було оплачено страховою компанією. Зі слів матері, дитина лікувалася в Угорщині, за весь період лікування Кереканич Наталочки в Угорщині було зібрано 37 224 тис.євро. А за весь період лікування Наталочки у Відні, як зазначає мати дитини, Наталія Кереканич, – 25 061 тис.євро, і додає: зібрані кошти були витрачені на різні потреби дитини протягом всього лікування( з 2016 по 2018 рік), а саме: харчування, проживання, транспортні витрати, послуги перекладачів тощо. Повна звітність по грошовим поступленням та їх витратам є в офіційній групі допомоги Наталочці Кереканич у фейсбуці – зазначає мати дитини.

Вас може зацікавити

Коментар (4)

    1. Так, і це істинна правда, ми оформили завдяки добрим людям внутрішню австрійську страховку , яка покрила другий етап лікування донечки. У сюжеті не правильно подана інформація, але всі ми люди і це є помилка людського фактору. 80 тисяч- це не сума, яка збиралася чи була зібрана, це сума- в яку було оцінено лікування донечки, але страховка, яку ми дякуючи Богу мали змогу оформити, покрила її. За що я безмежно вдячна державі Австрії. Єдина сума коштів, яка збиралася на проживання та перебування на лікуванні на протязі 18 місяців це-23400 є, дякуючи добрим людям було зібрано навіть більше коштів-25061, по яким у групі дитини наш бушалтер вела щоденні отчоти по поступленням , а також отчоти по витратам у публікаціі « звіт по витратам». Вся необхідна інформація є у офіційній групі допомоги Наталочки Кереканич. Дякую

  1. Ми , волонтери , уродженці Закарпаття , живемо в Відні та раніше допомагали Наталочці дуже раді , що вона перемогла цю страшну хворобу , та вдячні державі Австрії , що лікувала її та лікує багато інших наших дітей абсолютно безкоштовно ! Дуже сподіваємося , що мама Наталочки почне говорити і іншим батькам хворих дітей правду , яку вона чудово знає ! Про безкоштовне лікування в Австрії , фінансову допомогу від соціальних організацій , а також можливості безкоштовного проживання якщо приізджати через лагер біженців( таким же чином тут знаходилась Наталія )! І що гроші за ” послуги ” не потрібні ! Ми долучалися до збору коштів для Наталочки і нам після цього репортажу дуже цікаво на що були витрачені 80000€ , в той час коли вона лікувала дитину безкоштовно !

  2. Шановна Олено,доброго дня! Будь-ласка уважніше перечитайте статтю, яка є під сюжетом. Скажіть будь-ласка, де ви бачили офіційно відкритий збір на 80 000 тися євро ? В чому ви мене звинувачуєте? В статті і сюжеті до неї ідеться про те, що австрійські лікарі оцінили лікування донечки у 80 тис, але ніколи , повторююсь , ніколи такі кошти не збиралися і тому вони і не могли бути зібраними. Якщо ви маєте докази, що 80 тис нам надала чи то якась благодійна організація чи ми якось самі їх збирали і у групі дитини є публікація , що відкрито і ведеться збір на таку суму, і ця сума була зібрана то будь-ласка надайте і нам із журналістами М-студіо цю інформацію, буде цікаво на неї подивитися. А якщо у вас доказів немає, то притензї до вас вже матиму я, тому що неправдиві звинувачення без доказів- це вже стаття за наклеп. І раджу перечитати всі публікаціі в групі дочки, переглянути всі отчоти по надходженням коштів та їх витратам перед тим, як обливати когось брудом. Вчитайтесь уважніше в звітності в групі дитини , там детально наш бугалтер все описує і надає щоденний звіт по надходженню коштів. Щодо біженства і проживання: ми здалися більше двух років тому, і тоді всі біженці мали право проживати в орендованих квартирах , а не у трайсхіркен або панціонатах, які тепер надають теперішнім біженцям і щодня їх відмічають в цих панціонатах. Ми ніколи не відмічалися і не відмічаємся , як теперішні біженці це роблять щодня.Платили ми по 800 євро в місяць орендну плату,як і за послуги перекладача, поки з рос.церкви до нас безкоштовно не ходила перекладати Надія, а також у нас були витрати на проживання, транспорт, тощо. Це все є чітко відзвітовано у публікаціі « звіт по витратам» у групі дочки.

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − six =