Маленька ужгородка Наталя з допомогою небайдужих перемогла рак

Коли в дім стукає біда, важливо не втратити надії та віри, що все минеться. Це важко. Коли ж страшна хвороба може забрати власну дитину – це в сто разів важче. Ти маєш бути сильним за двох. Але навіть діти при своїй, здавалося б, невимушеності, вміють бути сильнішими за дорослих. Історія маленької дівчинки Наталочки з Ужгорода, яка знайшла в собі сили третину життя боротися за нього, нікого не залишить байдужим.

На відео весела та життєрадісна дівчинка Наталочка, яка мріє стати співачкою. А ще якихось два роки тому чотирирічна дівчинка стикнулася з важким випробуванням – раком крові. Тоді цей діагноз лікарів став справжнім викликом для родини. У важкий період сестричці допомагав її братик Петрик.

Для лікування у Відні знадобилося 80 тис євро. А в родини таких коштів не було. На допомогу приходили всі, кому не байдужим стала чужа біда. Зрештою, кошти зібрали і це була перша перемога, надія на одужання.

Після півторарічного лікування два місяці тому Наталочка прийняла останню дозу хіміотерапії. Попереду в дівчинки ремісія. А сьогодні вона щаслива на сцені поруч із улюбленою співачкою Маріанною Сухоловою. Це благодійний концерт, де збирають гроші для такихдіток з онкологією. Скільки домогти – на власний розсуд глядачів. Важлива кожна копійка.

Головною ініціаторкою благодійного концерту стала сама співачка. Каже: навіть не очікувала, що збере аншлаг.

Сьогодні питання благодійності актуальне, як ніколи. На жаль, дітей, які її потребують – вистачає.Піснями та хорошим настроєм вдалося зібрати 50 тис гривень.

Можна подолати навіть рак – довела маленька Наталочка. Яка є справжнім прикладом, що в боротьбі за життя вона стала переможцем.

Вас може зацікавити

Коментар (2)

  1. Ми , волонтери , уродженці Закарпаття , живемо в Відні та раніше допомагали Наталочці дуже раді , що вона перемогла цю страшну хворобу , та вдячні державі Австрії , що лікувала її та лікує багато інших наших дітей абсолютно безкоштовно ! Дуже сподіваємося , що мама Наталочки почне говорити і іншим батькам хворих дітей правду , яку вона чудово знає ! Про безкоштовне лікування в Австрії , фінансову допомогу від соціальних організацій , а також можливості безкоштовного проживання якщо приізджати через лагер біженців( таким же чином тут знаходилась Наталія )! І що гроші за ” послуги ” не потрібні ! Ми долучалися до збору коштів для Наталочки і нам після цього репортажу дуже цікаво на що були витрачені 80000€ , в той час коли вона лікувала дитину безкоштовно !

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =