Мобільний додаток “Поліція 102”

Викликати поліцію на допомогу, залишити відгук про роботу поліцейських, чи то повідомити про злочин, і все це одним дотиком до свого гаджету. Мобільний додаток «Поліція 102» тепер доступний і на Закарпатті.

Завантажити додаток на телефон, просто як і будь яку гру. Згодом користувач повинен зареєструватися. За допомогою додатку, поліцейські бачать вашу геолокацію і якщо ви потрапили в екстремальну ситуацію , а часу та можливості на дзвінок до поліції немає – достатньо натиснути кнопку «sos» у своєму телефоні.

Мобільним додатком можуть користуватися навіть діти. Батьки у свою чергу бачитимуть, де його дитина. Мають можливість і встановити безпечну зону, в якій може перебувати дитина, і тільки вона покидає її, на мобільний батькам надходить смс. Днями в поліції протестували таку функцію.

акож жителі області матимуть змогу і повідомити про правопорушення. Ви обираєте тип правопорушення, додаєте за бажанням фото та короткий опис. І знову ж таки – наряд на місці . Окрім того є змога і дізнатися чи перебуває, та чи інша машина у розшуку. Є у додатку також зворотній зв’язок, де кожен охочий може залишити відгук про роботу поліцейських

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × four =